Gekruide partjes, geraspte oude kaas, chilimayo & bosuitjes
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Truffelfrietje
Friet, geraspte oude kaas, truffelmayonaise & bosuitjes
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet klomp
Friet met mayo, curry, satésaus en uitjes
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet ketchup mayo
Friet met ketchup en mayonaise
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet curry mayo
Friet met curry en mayonaise
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Vega salade
Sla, komkommer, ei, honingmosterd, tomaat, oude geraspte kaas & rode ui
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Klomp salade
Sla, komkommer, ei, honingmosterd, tomaat, oude geraspte kaas, rode ui & krokante kip
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Red Bull
Energiedrank
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa blauw
Mineraalwater
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa rood
Bruisend water
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Radler 2.0
+18
Radler bier
€ 2,75
2% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Radler 0.0
+18
Alcoholvrij radler
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grolsch
+18
Bier
€ 3,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Grolsch 0.0
+18
Alcoholvrij bier
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Green Tea 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof. Green teaEen heerlijke fusie van groene thee en citroensap... voor een moment van pure ontspanning.We gebruiken getrokken thee, dus als je wat bezinksels of kleine kleurverandering opmerkt, geen zorgen... dat is puur natuur.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Fuze Tea Sparkling Lemon Black Tea 330 ml
Frisdrank met thee-extracten en citroensmaak met suiker en zoetstof.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Huisdier snack
Ik heb een hond/kat thuis die ook wel een snackje lust
Katten snack
Mijn kat wil een lekkere snack
€ 0,01
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hondensnack
Een hondensnack zonder menu. (Gratis bij een menu)